Pzt - Cmts: 08:00 - 18:00

Hızlı Servis ve Çözüm

Telefon Numaralarımız

0282 654 64 54

Web Adresi

www.tekirdagmerkezservis.com

Kombi Tamiri

Kombi Servisi olarak sizlere Tekirdağ bölgesinde hizmet vermekteyiz. Kombinızın Bakımını, Arıza Tespitini, Onarımını ve Parça Değişimini garantili olarak yapmaktayız. Orjinal ve Garantili Yedek parça hizmeti sunmaktayız.

Hızlı ve çözüm odaklı Beyaz eşya servisi veren servisimiz ile 0 282 654 64 54 numaralı telefonlardan iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel ekipman ve cihazlarla sorununuzun tespitini yapmaktayız.

Kombiniz belirli bir kullanımdan sonra arızalanabilir. Bu durumda kaliteli ve uzman kadroya sahip bir Ferroli beyaz eşya servisi ile iletişime geçmek gerekebilir. Bazı durumlarda cihaz sahipleri seçtikleri teknik servisi önemsemez ve işi yaptırmak ister fakat bu durum daha farklı arızalara ve maddi zararlara yol açabilir. Çünkü cihazlara müdahale edilirken yapılan hatalar sonucunda farklı arızalar ortaya çıkabilir.

Kombinizde oluşan Kart Arızası, Bakım, Gaz Takviyesi, Kombi Temizliği, Fan Arızası, Dış ünite bakım gibi başlıca sorunlar konusunda en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

Kombinize elektrik gelmiyor ise fişini ve prizi kontrol edin ve Kombinı açtığınızdan emin olunuz.
Diğer sorunlarınız için Uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçtikten sonra Uzman ekibimiz size en yakın hizmet vereceği tarih ve saati söyleyecektir.
Uzman ekibimiz sorunun kaynağını öğrendikten sonra sizi yapılacak işlemler için bilgilendirir ve en uygun fiyatı vermek için size teklif sunar.

Servis noktalarımız aşağıda belirtilmiştir. Kombi Tamiri Tekirdağ bölgesindeki tüm ilçelere servis vermektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Sigortanın atıp atmadığını ve devre kesiciyi kontrol ediniz. Zamanlayıcıyı çalıştırma sırasında bir hata yapıp yapmadığınızı kontrol ediniz.

Filtrenin kirli olup olmadığını kontrol ediniz. Sıcaklık ayarının doğu yapılıp yapılmadığını kontrol ediniz. Kombinızı çalıştırdığınızda oda çok sıcak ise soğutma için biraz bekleyiniz. Ünitenin hava giriş ve çıkış pencerelerinin önünde bir engel olup olmadığını kontrol ediniz.

Kombinızın bulunduğu ortam çok nemli ise, Kombinizden çıkan hava akımının sıcak havayı soğutması ile buğulanma oluşacaktır. Bu Kombinızın yanlış çalışmasından kaynaklanmaz ve bir arıza değildir.

Tekirdağ Genelinde Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Süleymanpaşa,

Çorlu,

Çerkezköy,

Kapaklı,

Ergene,

Saray,

Muratlı,

Marmara Ereğlisi

Servisi Kaydı Oluşturun

+90 282 654 64 54
X