Pzt - Cmts: 08:00 - 18:00

Hızlı Servis ve Çözüm

Telefon Numaralarımız

0282 654 64 54

Web Adresi

www.tekirdagmerkezservis.com

Ariston Ankastre, Set üstü Ocak Servisi

Ariston Ankastre, Set üstü Ocak Servisi olarak sizlere Tekirdağ bölgesinde hizmet vermekteyiz. Ariston Ankastre, Set üstü Ocaknızın Bakımını, Arıza Tespitini, Onarımını ve Parça Değişimini garantili olarak yapmaktayız. Orjinal ve Garantili Yedek parça hizmeti sunmaktayız.

Hızlı ve çözüm odaklı Beyaz eşya servisi veren servisimiz ile 0 282 654 64 54 numaralı telefonlardan iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel ekipman ve cihazlarla sorununuzun tespitini yapmaktayız.

Ariston marka Ankastre, Set üstü Ocak belirli bir kullanımdan sonra arızalanabilir. Bu durumda kaliteli ve uzman kadroya sahip bir Ariston beyaz eşya servisi ile iletişime geçmek gerekebilir. Bazı durumlarda cihaz sahipleri seçtikleri teknik servisi önemsemez ve işi yaptırmak ister fakat bu durum daha farklı arızalara ve maddi zararlara yol açabilir. Çünkü cihazlara müdahale edilirken yapılan hatalar sonucunda farklı arızalar ortaya çıkabilir.

Ankastre, Set üstü Ocak cihazınızda oluşan Kart Arızası, Bakım, Gaz Takviyesi, Ankastre, Set üstü Ocak Temizliği, Fan Arızası, Dış ünite bakım gibi başlıca sorunlar konusunda en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

Ankastre, Set üstü Ocağınıza elektrik gelmiyor ise fişini ve prizi kontrol edin ve Ankastre, Set üstü Ocağı açtığınızdan emin olunuz.
Diğer sorunlarınız için Uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçtikten sonra Uzman ekibimiz size en yakın hizmet vereceği tarih ve saati söyleyecektir.
Uzman ekibimiz sorunun kaynağını öğrendikten sonra sizi yapılacak işlemler için bilgilendirir ve en uygun fiyatı vermek için size teklif sunar.

Servis noktalarımız aşağıda belirtilmiştir. Ariston Ankastre, Set üstü Ocak servisi Tekirdağ bölgesindeki tüm ilçelere servis vermektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Elektrik bağlantısını ve sigortayı kontrol edin. Arıza elektriksel ise elektrikçi çağırın.

Rezistans ve termostatı kontrol edin.

Gazlı fırınlar gaz çıkış gözeneklerindeki tıkanıklıklar sebebiyle düzgün çalışmazlar gözeneklerin temizlenmesi sorunu giderecektir.

Tekirdağ Genelinde Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Süleymanpaşa,

Çorlu,

Çerkezköy,

Kapaklı,

Ergene,

Saray,

Muratlı,

Marmara Ereğlisi

Servisi Kaydı Oluşturun

+90 282 654 64 54
X